Symbio Access devices - PC a Kompenzační pomůcky pro zrakově postižené

Logo iSymbio
SYMBIO Access devices s.r.o. Jana Růžičky 1165/2A, 148 00 Praha 4 Telefon: +420 739 094 745 E-mail: info@isymbio.cz

SYMBIO Pozvánka - Prezentace produktů

Vážení uživatelé a příznivci výpočetní techniky, komunikačních pomůcek a dalších elektronických zařízení pro lidi se zrakovým handicapem.
Tímto si Vás dovolujeme pozvat na prezentaci a ukázky různých kompenzačních pomůcek a zařízení, které jsou určeny právě pro uživatele s tímto postižením.
K vidění, vyzkoušení včetně odborného výkladu budou k dispozici pomůcky s nejnovějšími možnostmi hardware včetně operačních systémů a příslušenství.

Prezentace se koná ve dnech pondělí a úterý 20. a 21. června 2016 od 10:00 do 20:00 hodin v příjemném prostředí Vinného baru Slámovka, Spálená 31, Praha 1, kde pro Vás bude připraveno několik druhů vína, včetně dalšího občerstvení a u některých produktů tematické překvapení.
Důležité informace:
Vinný bar Slámovka se nachází ve Spálené ulici na Národní třídě cca 100 metrů od tramvajové zastávky ve směru Karlovo náměstí.
Doprovod bude zajištěn od tramvajové zastávky Národní třída, nebo ze stanice metra Národní třída. Pro objednání doprovodu nebo jakýchkoliv dotazů pište na mail: info@isymbio.cz nebo volejte na telefon 739 094 745.
Ve dnech konání prezentace v případě potřeby doprovodu volejte na
telefon: 222 517 318.
Když se rozhodnete nás na prezentaci navštívit, budeme rádi za informaci o vaší účasti. Můžeme se tak lépe na vás připravit a nestane se, že by došlo občerstvení... :-).
Průběžné informace o akci můžete sledovat na našem Facebokovém profilu:
https://www.facebook.com/symbioos/
nebo na webových stránkách:
www.isymbio.cz
a pozvánka ve formátu *pdf je zde:
http://isymbio.cz//soubory/SYMBIO_Pozvanka.pdf

Na setkání se těší Tomáš Franěk a kolektiv SYMBIO Access devices
Telefon: 739 094 745
E-mail: info@isymbio.cz