Symbio Access devices - PC a Kompenzační pomůcky pro zrakově postižené

Logo iSymbio
SYMBIO Access devices s.r.o. Jana Růžičky 1165/2A, 148 00 Praha 4 Telefon: +420 739 094 745 E-mail: info@isymbio.cz

KNFB Reader Enterprise

Aplikace KNFB Reader Enterprise
OCR čtečka dokumentů ve vašem chytrém telefonu.
KNFB Reader vám umožní přečíst vámi vyfocený text, ať už se jedná o poštovní zásilku, smlouvy, návody k použití a spousty dalších věcí, které běžně máte kolem sebe. Podobně jako skenujete, tak můžete předlohu vyfotit. OCR ihned rozpozná text a zobrazí jej a může ihned
předčítat v několika světových jazycích včetně češtiny, a to vše bez nutnosti připojení k internetu. Důležitá data a slovníky si totiž KNFB Reader Enterprise stáhne do telefonu při instalaci. Samotná instalace má pouze okolo 100 MB.

Funkce KNFB Reader Enterprise:

Jazyky KNFB Reader Enterprise:
Angličtina, Arabština, Čeština, Čínština, Dánština, Finština, Francouzština, Hebrejština, Hindština, Indonéština, Italština, Japonština, Korejština, Maďarština, Němčina, Nizozemština, Norština, Polština, Portugalština, Rumunština, Ruština, Řečtina, Slovenština, Španělština, Švédština, Thajština, Turečtina

Licence:
KNFB Reader Enterprise je pro dvě zařízení
iOS nebo ANDROID
Aktivace probíhá pomocí unikátního odkazu a aktivačního kódu, kde uživatel projde jednoduchou registrací.
Po úspěšné registraci je potřeba z App Store nebo Google Play stáhnout aplikaci "KNFB Reader Enterprise" a po stažení vyplnit přihlašovací údaje, které si uživatel zvolil při registraci. Zařízení lze měnit, ale před aktivací jiného je třeba přímo v aplikaci stávající zařízení odebrat.
Cena KNFB Reader Enterprise 2 990 Kč včetně DPH.
Aplikaci lze pořídit jako součást zvláštní pomůcky Elektronické komunikační nebo orientační zařízení pro nevidomé.
Aplikace je také vhodná pro všechny slabozraké nebo pro lidi, kteří mají se čtením jakékoli jiné problémy.
Díky všem výše popsaným funkcím může KNFB Reader sloužit jako skvělí a užitečný doplněk při práci s dokumenty a být jako součást vaší kanceláře.

UPOZORNĚNÍ
V App Store a Google Play naleznete i samostatnou verzi KNFB Reader (bez označení Enterprise) za stejnou cenu. Jedná se o stejný program od stejného výrobce, ale bez možnosti mít KNFB Reader na dvou zařízeních.
Pro další informace a případné objednávky nás neváhejte kontaktovat.