Symbio Access devices - PC a Kompenzační pomůcky pro zrakově postižené

Logo iSymbio
SYMBIO Access devices s.r.o. Jana Růžičky 1165/2A, 148 00 Praha 4 Telefon: +420 739 094 745 E-mail: info@isymbio.cz

EET pro zrakově postižené

Vážení,
vzhledem k blížící se Evidenci elektronických tržeb (dále jen "EET) si Vás dovolujeme požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který zahrnuje 10 otázek, týkající se této skutečnosti, s kterou ať už chceme či nechceme se musíme smířit.
Dotazník je určen všem lidem se zrakovým postižením nebo lidem, kteří se zrakově postiženými pracují, či mají v plánu pracovat.
Cílem dotazníku je zpřístupnění technologií, které nám umožní s EET pracovat a opět se více začlenit do společnosti.

Prosíme, berte na vědomí, že v současné chvíli je EET nevyhnutelné a pro nás všechny malé zmonitorování situace nám pomůže se na EET lépe připravit, takže jakákoliv ignorace EET nikomu nepomůže.
Dotazník je možné vyplňovat do 15. 12. 2016 do 13 h. Dotazník je zcela anonymní a doufáme, že nám alespoň trochu pomůže se zorientovat v potřebách zrakově postižených.
Je to jen opravdu o několika základních otázkách a zabere opravdu jen pár minut.

Tak tedy dotazník zde:
https://eet-pro-zrakove-postizene.vyplnto.cz/

A co je EET?
Zjednodušeně EET je nový zákon, který nás zavazuje k přiznání každé přijaté hotovosti od našich zákazníků a klientů.
Jediná možnost jak elektronicky EET provádět je pomocí elektronického zařízení připojeného k internetu, kde vyplníme daňový doklad, poté odešleme do systému EET, který nám obratem zašle daňový doklad ověřený s unikátním kódem. A poté je jen na nás, zda doklad vytiskneme či odešleme plátci elektronicky.

Děkujeme za Váš čas.