Symbio Access devices - PC a Kompenzační pomůcky pro zrakově postižené

Logo iSymbio
SYMBIO Access devices s.r.o. Jana Růžičky 1165/2A, 148 00 Praha 4 Telefon: +420 739 094 745 E-mail: info@isymbio.cz

Pozvánka

Vážení, 5. 10. 2019 se koná v Olomouci 1. ročník cestovatelského festivalu pro zrakově postižené a jako partner festivalu si Vás dovolujeme na festival pozvat, kde budeme mít i svou prezentaci formou stánku s kompenzačními pomůckami pro zrakově postižené. K vidění a vyzkoušení budou veškeré produkty Apple, dále kamerová zvětšovací lupa Vocatex, čtecí zařízení EasyReader, braillské řádky Esys a nejmenší a nejlevnjší braillská tiskárna EmBraille.

Veškeré informace naleznete v pozvánce níže...

Vážení kolegové, přátelé, vzácní hosté.

Přijměte pozvání na první ročník Cestovatelského festivalu pořádaného Aktivklubem SONS ČR. Jeho hlavním partnerem a sponzorem se stala firma SYMBIO Access devices s.r.o. Klub vznikl letos v březnu a jako jeden z hlavních cílů si vytýčil uspořádání festivalu zrakově postižených cestovatelů. Vše už má konkrétní obrysy. A slib, který jsme sami sobě, ale především členům klubu dali, bude opravdu splněn. Za laskavé podpory sponzorů, mecenášů a přátel nejen z řad kolegů z naší organizace SONS se daří festival naplánovat a uspořádat na opravdu vysoké úrovni. O tom svědčí i účast renomovaných cestovatelů, kterým je například Karel Wolf - ředitel festivalu Kolem světa. Karel Wolf se sice vymyká dramaturgii festivalu, jelikož sám není zrakově hendikepovaný, ale jeho účast je třešničkou na dortu a dárkem pro členy Aktivklubu. Neméně důležitá jména jsou pak např. Jan Říha, Zuzana Habáňová a Kateřina Kavalírová. Na festivalu se pak můžete také těšit na kompletní servis stravování z Olomoucké firmy Vega menu a v neposlední řadě taky na kávu ze všech koutů světa. O tu se postará pražírna kávy z Otrokovic Fiery bean. Festival se uskuteční dne 5. 10. 2019 od 10:00 do 18:00 v Domě armády v Olomouci. Sál má kapacitu až 130 osob a my pevně věříme, že se nám jej podaří naplnit a vám všem tak zprostředkovat perfektní atmosféru a zážitek. Pokud se na festival rozhodnete vydat a budete chtít zajistit stravu a místo v sále, napište na email zeleznik@sons.cz . V případě skupiny osob stačí,

aby její zástupce oznámil počet osob a jejich jména. Členové klubu budou mít vstup zdarma. Ti, jenž členy dosud nejsou, budou na místě platit vstupné 100 Kč. Každá vstupenka bude zařazena do slosování o velmi zajímavé věcné ceny, které věnují firmy Symbio a firma Azub. Dům armády se nachází v dobré lokalitě sjízdné MHD a to tramvajovými linkami 2,3,4 a 6. Vystupovat je pak vhodné na zastávce U dómu.

Informace o festivalu: Kdy? - 5. 10. 2019 od 10:00 do 18:00 Kde? - Dům armády Olomouc

Přednášející: Karel Wolf - Co všechno se na cestách může pokazit Jan Říha - Od prvního lezení po expedici na Aconcaguu Pavel Dostál - Jak cestuje digitální nomád Petr kopřiva + Veronika Kopřivová - Vlakem z Prahy k Pacifiku a ještě kousek dál. O cestování po ruské železnici. Kateřina Kavalírová - Daniela Hladíková – O životě v Indii Zuzana Habáňová - S bílou holí do nejdrsnějších koutů světa.

Těšíme se na setkání s vámi. Za klubovou radu, Vojtěch Železník – předseda Aktivklubu.