Symbio Access devices - PC a Kompenzační pomůcky pro zrakově postižené

Logo iSymbio
SYMBIO Access devices s.r.o. Jana Růžičky 1165/2A, 148 00 Praha 4 Telefon: +420 739 094 745 E-mail: info@isymbio.cz

Čtecí zařízení EasyReader

Čtecí přístroj EasyReader od belgické firmy Koba Vision
je zařízení, které velmi rychle a přesně naskenuje a přečte texty například knihy, noviny, účty, faktury nebo příbalové letáky k lékům.
EasyReader je vybaven českou hlasovou sintézou Eliška
od společnosti Acapela a českou hlasovou syntézou Zuzana včetně dalších jazyků a syntéz od společnosti Nuance pro čtení dokumentů v cizých jazycích.
Čtecí zařízení Easy Reader je jednoduché se snadno hmatnými, podsvícenými a nápovědou ozvučenými tlačítky, přičemž skener nabízí nejvyššímožné rozlišení.
Vestavěná baterie ( vydrží až 7 hodin ) a lehké opláštění umožňuje EasyReader využívat jako přenosné zařízení. Díky ideálnímu batohu, který je k EasyReader dodáván, je přístroj dobře sbalitelný a použitelný i na cestách. Vstup 3,5 Jack pro sluchátkazajišťuje soukromí při poslechu.
EasyReader nabízí kompletní možnost navigace po slabikách, slovech, větách, řádcích, odstavcích či stránkách.
Umožňuje ukládání si do paměti do txt souborů inásledné převedení do MP3 formátu, ukládání na flash disk nebo MP3 přehrávač pro přenesení do počítače či pozdější přehrávání.
Spolu s EasyReaderem je dodávána přídavná kamera a zaměřovací bod, který Vám umožní, aby jste si sami rychle zvolili místo, které chcete načíst, např: odstavec, fotografii atd...

Cena 69 000 Kč

Technické parametry:
Rozměry: 68 x 272 x 424 mm
Vstupy: 2x USB; jack konektor 3,5
Napájení ze sítě: 15V DC; 2,00A (MAX); Max. Výkon: 303

Dokumenty ke stažení

Easy Reader Manual